Версія для друку

Нещодавно ми подали коротенький звіт про діяльність Відокремленого підрозділу З’єднання борців «За справедливість» Волині. І хто уважно його прочитав, той запримітив, що в нашій організації відбулося перезавантаження та очищення від тих, хто прийшов в лави громадської організації задля задоволення своїх амбітних планів та власного піару.

Процес тривав декілька місяців. І хочемо повідомити, що віднині кожному учаснику  відокремленого підрозділу, який виявив й надалі бажання відстоювати справедливість, надавати правову допомогу малозахищеним та не стояти осторонь життя громади, були розроблені та видані нові зразки посвідчень. Вони докорінно відмінні від попередніх. Як за оформленням, так і за змістом. Поряд з тим  на руках колишніх членів, яких   рішенням ради було виключено із рядів Борців, знаходяться посвідчення старих зразків.  І невідомо, яким чином ними можуть скористатися нечесні на руку  псевдоборці.

Тому звертаємося до усіх, хто  володітиме  фактами   незаконного використання недіючих посвідчень,  прикривання членством в громадській організації прохання повідомляти за телефоном  0633500763. При цьому, до органів влади та місцевого самоврядування було надіслано належні повідомлення про дійсні та недійсні зразки посвідчень. Отже, вразі виникнення фактів використання недійсних посвідчень, відокремлений підрозділ буде надсилати відповідні звернення до правоохоронних органів.

Дійсний зразок посвідчення:

 ãîòîâ³

Недійсний зразок посвідчення:

expire_bage


 

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Shift + Enter щоб повідомити нас.