Версія для друку

Правозахисна громадська організація З’єднання борців «За справедливість», що відстоює законодавчі та економічні свободи і соціальні права малозахищених громадян України поширила свою діяльність на Волинь, відкривши громадську приймальню у місті Володимирі-Волинському по вулиці Лаврентія Горки, 10 (район ЗОШ № 1), та здійснює прийом громадян у середу та п’ятницю з 9 до 17 години. Крім того, попередньо проконсультуватися кожний може за телефоном 0633500763 або 0334235880. Також можна написати звернення на абонентську скриньку № 99 м. Володимир-Волинського, 44702 або на електронну адресу: pravnukzbzs@gmail.com.

Про громадську організацію.

Україна уже давно потребувала людей, які б професіонально та відповідально надавали правовий захист громадянам, які не мають можливості наймати дорогих адвокатів та оплачувати послуги юрисконсультів (тим більше, коли судді оплачені раніше і надійніше). Саме з цією метою у 1999 році була створена Громадська Організація «З’єднання борців «За справедливість»», яка допомагає громадянам боротися з несправедливістю у найрізноманітніших правових аспектах – від незаконного звільнення з роботи до подання позовів у Європейський суд з прав людини. І все це – БЕЗКОШТОВНО. Охоплюючи спочатку Хмельницьку область, було вирішено створити осередок на Волині, хоча кінцевою метою є створення Всесвітньої громадської організації «Борці за справедливість».

Думаю, багато хто з вас зараз з недовірою косять очима на слово «безкоштовно», адже не звикли до проявів філантропії у країні, де доброзичливе ставлення до людини викликає ніяковість. Переконайтесь, що суспільство, яке зародилося на барикадах, не втратить своєї щирості і людяності в кабінетах.

Лише за період з 1999 по 2017 рік послугами «борців» скористалися 23564 особи. 10233 справи виграли в досудовому порядку, 814 в судовому – так що «дорогу здолає крокуючий».

Громадська Організація «З’єднання борців «За справедливість»»:

– здійснює безкоштовний правовий захист громадян право яких очевидно несправедливо порушене та захист законними засобами підприємців від проявів комерційного зґвалтування і державного рекету.

– готує справи до розгляду в Європейському суді з прав людини.

– забезпечує правдивою інформацією всіх бажаючих. З липня 2001 року зареєстровано і видаються дві газети ГО – «Вісник малозахищених» та “Гаряча інформація”, в яких «З’єднання» не боїться вказувати владі на недоліки в її роботі.

– надає безкоштовні консультації в громадській приймальні;

– проводить конференції, семінари-тренінги;

– лобіює вирішення законних інтересів малозахищених верств населення;

– організовує збір підписів на підтримку вирішення проблем;

– висуває громадські пропозиції щодо вирішення проблем.

«Не заради помсти, а в ім’я справедливості». Задля формування громадського суспільства через правову просвіту і правовий захист громадян, ГО З’єднання борців «За справедливість» запрошує небайдужих до співпраці: юристи, журналісти, люди, які хочуть бути корисними не «колись», а «тепер» – для вас завжди відчинені двері організації. А якщо ви, не дай Боже, потрапили в бюрократичну пастку чиновницької байдужості – «Борці за Справедливість» не будуть сидіти осторонь.

Люди діляться на дві категорії: одні котять цей світ, а решта біжать збоку і лементують «Боже, куди ж котиться цей світ!..». Не будьте рештою. 

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Shift + Enter щоб повідомити нас.