Версія для друку

Я вірю, що вас –  більшість у нашому краї та в цілому в державі, як і вірю в те, що ви усі прагнете заможного та справедливого суспільства. У кожного з вас є діти та онуки, для яких ми повинні зробити усе, щоб вони жили у правовій державі, яка гарантуватиме кожному рівність, належний соціальний захист та гідне заможне життя. Впродовж 25 років існування нашої багатої та  суверенної України ми тільки те й чуємо, що ось буквально вже завтра нас чекає життя по-новому. Проте проходить завтрашній день, а наше життя чомусь перетворюється на виживання. А все тому, що обрана щоразу народом влада забуває про обіцянки, забуває про те, що не партійні клани, а носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ (стаття 5 Конституції України).

Задля втілення народовладдя, задля майбутнього наших дітей та захисту малозахищених громадян  й була створена громадська організація З’єднання борців «За справедливість», відокремлений підрозділ якої два роки успішно функціонує у Володимирі-Волинському.  Ми дієві та потужні тим, що ядром організації  є однодумці, які небайдужі до безчинства та безправ’я, які готові допомогти кожному, хто потребує правового захисту. Однак ми повинні гуртуватися, наші ряди мають щоденно збільшуватися  завдяки вливанню нової та молодої крові. Справжніх патріотів, які здатні відстоювати інтереси малозахищених, вносити свої пропозиції до законодавчих та виконавчих органів влади з метою удосконалення правового поля та покращення життя народу.  

Звертаюся до усіх, хто прагне до правди та справедливості. Приєднуйтеся до нас, бо тільки  тоді ми будемо силою, коли наші ряди будуть багаточисельними і згуртованими. Нас легко відшукати, бо за той нетривалий період діяльності на теренах Волині ми створили власний сайт bortsi.com.ua, де майже щоденно оновлюється інформація не тільки про життя організації, а й  подається повний звіт відносно правового захисту малозахищених. Там же відшукаєте наші контакти. Ми чекаємо небайдужих та чесних, сміливих та патріотично налаштованих, тих, кому доля країни та власного народу, родини та маленького села є небайдужими.

Поряд з тим, ми організовуємо набір волонтерів для організації прийомів громадян в сільських радах нашого району та розповсюдження преси. Винагороду гарантую.  

З повагою,

Голова Ради

відокремленого підрозділу                                

Василь Згоранець

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Shift + Enter щоб повідомити нас.