Версія для друку

Гральний бізнес в нашій державі офіційно заборонений. Проте чомусь саме заборонений плід завжди буває найсолодшим. І, як виявляється, прибутковим. Тому й з’являються періодично у засобах масової інформації повідомлення про викриття підпільних гральних закладів, де готівка мало не ллється рікою. А за усім цим сльози тих, родичі котрих виносять останню копійку для «одноруких бандитів».

Про те, що у Володимирі-Волинському діє мережа подібних закладів, повідомила мешканка району пані Ганна М., котра звернулась у розпачі до відокремленого підрозділу громадської організації З’єднання борців «За справедливість» у Волинській області за одержанням правової допомоги. У заяві пані Ганна озвучила навіть декілька адрес, де, на її думку, налагоджено гральний бізнес. Особливо у нічну пору доби. І потрапити всередину можна тільки завдяки умовним знакам.

У ході реагування на заяву, було надіслано ряд звернень до Волинської обласної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ та Головного управління поліції у Волинській області. Нещодавно надійшла відповідь від Володимир-Волинського відділення поліції Нововолинського відділу поліції ГУНП у Волинській області. З даного документа відомо, що слідчим відділенням проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203-2 КК України, за фактом організації невстановленою особою грального бізнесу. Усі отримані відомості перевіряються слідчим шляхом, та на даний час здійснюється комплекс слідчих дій, які спрямовані на збір доказів і документування протиправної діяльності.

Тому відокремлений підрозділ громадської організації звертається до усіх жителів міста Володимир-Волинського та району, які потерпають від так званого грального бізнесу. Варто кожному прибути у відділення поліції та повідомити про факти, які у ході досудового розслідування допоможуть правоохоронцям не лише встановити особу, яка започаткувала на теренах Володимира-Волинського незаконний гральний бізнес , а й прикрити самі заклади. Зло повинно бути покаране шляхом знищення.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Shift + Enter щоб повідомити нас.