Версія для друку

Бути членом громадської організації З’єднання борців «За справедливість» – це вкрай відповідально. Бо кожний, хто виявив або виявить бажання поповнити ряди борців, не лише стає частиною усіх досягнень організації, а й бере на себе велику місію, яка полягає в організації та забезпеченні безкоштовного правового захисту громадянам, які потрапили під прес недолугості держави та її посадових осіб.  У цьому мета, ціль та завдання Відокремленого підрозділу громадської організації З’єднання борців «За справедливість» у Волинській області.  

Як стати учасником  Відокремленого підрозділу громадської організації З’єднання борців «За справедливість» у Волинській області

Громадська організація бажає бачити у своїх рядах  небайдужих людей, які ніколи не зможуть змиритися із беззаконням, вседозволеністю, ошуканством та іншими. Вік при цьому не грає значної ролі, бо активну життєву позицію водночас може сповідувати  16-річний школяр  та пенсіонер. Ми не ставимо вимоги щодо освіти та національності. Варто тільки виявити бажання та волю. Усе решту – справа активу відокремленого підрозділу, який винесе рішення про зарахування в ряди борців за справедливість із наступним врученням членського посвідчення. Цей документ вказує на те, що член організації не повинен проходити осторонь  порушення закону. І не тільки тоді, коли протизаконні дії були вчинені проти його особисто, а й тоді, коли йому стануть відомі факти неправомірних дій відносно інших.  

Про діяльність та завдання відокремленого підрозділу чітко прописано у Статуті та Положеннях про членство у Відокремленому підрозділі громадської організації З’єднання борців «За справедливість» у Волинській області  (ВП ГО ЗБЗС)

У статті 1 Положення подано загальні поняття, якими визначено, що членами ВП ГО ЗБЗС можуть бути громадяни України, іноземні громадяни, особи без громадянства, які досягли 16 років, зацікавлені в досягненні статутних цілей підрозділу, беруть активну участь у її діяльності особистою працею, грошовими і майновими внесками та пожертвуваннями, здійснюють фінансування заходів ВП ГО ЗБЗС, сплачують  вступні та щомісячні членські внески у вигляді безповоротної фінансової допомоги, визнають вимоги Статуту та Положення. Основною вимогою при розгляді заяви на членство – дієздатність людини. Всі члени ВП ГО ЗБЗС: мають рівні права, є засновниками підрозділу, обираються в Раду та не несуть відповідальності за зобов’язаннями організації.  

У Положенні доволі чітко прописані права кожного учасника ВП ГО ЗБЗС, які полягають в одержанні будь-якої інформації про діяльність ВП ГО ЗБЗС, активній участь в роботі Ради з правом дорадчого голосу, обранні до Статутних органів ВП ГО ЗБЗС, внесенні пропозицій з питань діяльності ВП ГО ЗБЗС, одержанні допомоги та підтримки в рамках виконання статутних цілей,зверненні із запитами до керівних органів ВП ГО ЗБЗС та припиненні членства на підставі поданої заяви. Окрім прав кожний член ВП ГО ЗБЗС бере на себе певні зобов’язання: брати участь в роботі ВП ГО ЗБЗС, дотримуватися вимог Статуту, Положення та інших внутрішніх документів, виконувати рішення Ради, сприяти поширенню інформації про діяльність ВП ГО ЗБЗС, сплачувати внески, не допускати дій, які дискредитують ВП ГО ЗБЗС та організацію,брати участь в роботі керівних органів, до яких обрано.

Прийом у члени здійснюється на підставі заяви, зразок якої подано нижче (додаток). До заяви потрібно додати фотокартку  та копію документа, що посвідчує особу. Задля нерозголошення персональних даних, кожний, хто виявить бажання набути членства ВП ГО ЗБЗС, має право заретушувати дату та місце народження, серію та номер документа, місце проживання. Заповнивши заяву та додавши до неї вказані вище документи, потрібно все це окремим пакетом відправити на адресу: а/с 99, м. Володимир-Волинський, 44702 або на електронну адресуpravnukzbzs@gmail.com..  

Ми чекатимемо з нетерпінням поповнення наших рядів активними та зі стійкою життєвою позицією людей, яким небайдужа доля суспільства та майбутнє дітей. Для відзначення та заохочення найактивніших, за рішенням Ради присвоюватимуться звання Почесного члена ВП ГО ЗБЗС; запроваджуватимуться інші винагороди , які стимулюватимуть тих членів ВП ГО ЗБЗС , котрі внесли посильний вклад у розвиток організації.

Окрім вступу Положенням передбачається вихід з числа учасників  ВП ГО ЗБЗС. Для цього потрібно добровільно написати заяву із вказанням причини. Поряд з тим передбачено виключення із рядів ВП ГО ЗБЗС за грубі порушення Статуту та Положень.  

Членські внески, пожертви та їх розмір

Пожертви не обмежуються сумами, бо це воля кожного. А ось сума членських внесків чітко прописана у Положенні про членські внески. Під час вступу до ВП ГО ЗБЗС передбачається обов’язкова плата у вигляді вступного внеску у розмірі 50 гривень, який піде для оплати виготовлення членського квитка. Членські внески  є одним із джерел формування майна ВП ГО ЗБЗС, являються благодійною допомогою для реалізації його статутної мети та завдань, реалізації проектів та програм. Щомісячний членський внесок – грошове перерахування, що сплачується членами ВП ГО ЗБЗС в порядку та розмірах, визначених Положенням. Сума щомісячного внеску – 100 гривень. Цільовий внесок – грошове перерахування, що сплачується членом ВП ГО ЗБЗС добровільно, а у випадку необхідності за цільовим призначенням для фінансування конкретних програм у порядку та розмірі, визначеним Положенням.

Сплата внесків та пожертв проводиться шляхом перерахування на  банківський рахунок   №26006212006252 «Укргазбанк» м. Київ, код МФО 320478. Одержувач: Відокремлений підрозділ Громадської організації З’єднання борців «За справедливість» у Волинській області, код ЄДРПОУ 39445575.Окрім цього, внески можна внести у касу ВП ГО ЗБЗС під особистий підпис. Щомісяця готується звіт про надходження внесків, благодійних коштів та пожертв з подальшим оприлюдненням на загальних зборах ВП ГО ЗБЗС. У разі добровільного виходу із організації внески та пожертви не повертаються.

Положенням передбачаються відповідні пільги по сплаті членських внесків. Від щомісячного обов’язкового грошового внеску звільняються інваліди І-ІІ групи, пенсіонери, малозахищені громадяни, багатодітні та студенти навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації.  

Бути членом громадської організації – не означає набуття привілей, а змушує кожного з нас не стояти осторонь бездіяльності органів влади та управління; сприяти відновленню порушених прав людей в ім’я торжества правди, закону та справедливості.

ЗАЯВА

на вступ до відокремленого підрозділу громадської організації З’єднання борців «ЗА СПРАВЕДЛИВІСТЬ»

(для завантаження заяви натиснути)

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Shift + Enter щоб повідомити нас.