Версія для друку

15 серпня 2016 року до Відокремленого підрозділу громадської організації З’єднання борців «За справедливість» у Волинській області звернулися із письмовою заявою подружня пара Проскуненків з села Хворостів Володимир-Волинського району, суть якої полягала у тому, що вулиця Яворівка цього села, на якій вони проживають, не відповідає державним будівельним нормам, оскільки при нормативній ширині у 10-12 метрів, ширина вулиці подекуди сягала 3-4 метри. Коли йде по вулиці транспорт, дітям доводиться відходити на край узбіччя, щоб не потрапити під колеса. Також, не відповідає санітарним нормам, бо на узбіччя вулиці стікає гноївка та знаходяться побутові відходи і сміття. Вже п’ять років вони оббивають пороги Березовичівської сільської ради задля вирішення даної проблеми, проте чомусь до них ніхто не прислухається.

Нами було проаналізовано зміст даної заяви та надані графічні карти вулиці Яворівка, з яких вбачалось невідповідність державним будівельним нормам даної вилиці та порушень санітарних норм. Тому громадською організацією прийнято рішення звернутися до відповідних служб та органів влади і місцевого самоврядування для відповідного реагування. 

З отриманої відповіді Володимир-Волинської районної державної адміністрації встановлено, що наявні порушення державних будівельних та санітарних норм, тому зобов’язано Березовичівську сільську раду вжити заходів для усунення порушень. Більше того, виконання цих заходів взято на контроль відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА.  IMG_20161208_0001

Звісно, це обнадіяло людей в тому, що згодом у село прибудуть відповідні спеціалісти та розпочнуть приводити дану вулицю не тільки до належного будівельного стандарту, а й до порядку.  Проскуненки, як кажуть,  піднеслися духом. Проте через певний час вкотре завітали до відокремленого  підрозділу та повідомили, що з усього обіцяного тільки  винесено межі в натурі. На тому роботи завершилися. Зважаючи на це, громадська організація вдруге скерувала звернення до Володимир-Волинської РДА щодо виконання намічених заходів, які були прийняті у порядку реагування на заяву жителів села Хворостів.

28 листопада райдержадміністрація підготувала чергову відповідь, з якої стало відомо, що проблема практично вже на фінішній стадії вирішення.

IMG_20161208_0002

Під час підготовки даного матеріалу вдалося зв’язатися із заявником Олександром Проскуненком, котрий в розмові підтвердив ту інформацію, яка надана райдержадміністрацією. Одним словом, орган влади не злукавив. Чекатимемо весни, коли настане час робіт по благоустрою вулиці Яворівка, яка, за словами Олександра, сільськими депутатами занесена за номером 3 у список вулиць, на яких будуть проводитися ремонтні роботи.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Shift + Enter щоб повідомити нас.