Версія для друку

25 листопада 2016 року до відокремленого підрозділу громадської організації З’єднання борців «За справедливість» у Волинській області звернувся викладач Володимир-Волинського навчального закладу Тарас С. з проханням допомогти йому перевестися з строкового трудового договору на безстроковий (на прохання Тараса повна назва цього навчального закладу не розкривається)

Під час розгляду даного звернення громадською організацією встановлено, що між Тарасом та навчальним закладом було укладено строковий трудовий договір, який в подальшому неодноразово переукладався в частині визначення терміну його дії, спочатку на один, три та п’ять років, а з 01.09.2016 року на один рік . Згідно законодавства такий трудовий договір з 01.09.2016 року повинен бути продовжений на невизначений строк, бо неодноразове його переукладання не відповідає вимогам Кодексу законів про працю України, а стаття 39-1 цього Кодексу дає підстави вважати строкові трудові договори, що були переукладені один чи декілька разів, укладеними на невизначений строк. Також встановлено, що згоди на визначення терміну дії договору Тарас не надавав, оскільки це не відповідало його інтересам та порушувало його права. Крім цього, підставою для продовження дії строку трудового договору є наказ навчального закладу, що додатково підтверджувало одностороннє волевиявлення та не відповідність волевиявленню Тараса.

Тому, у відповідності до трудового законодавства, наказ навчального закладу від 01.09.2016 року «Про продовження Тарасу строкового трудового договору» в частині визначення строку його дії на 1 рік є недійсним та підлягає обов’язковому скасуванню з подальшим продовженням цього договору на невизначений строк.

Умови договорів про працю, які погіршують становище працівників з порівняно з законодавством України про працю, є недійсними (стаття 9 Кодекс законів про працю України)

Після повно-об’єктивного аналізу даного звернення та встановлення усіх необхідних обставин, громадською організацією в інтересах Тараса були надіслані належні листи про досудове відновлення порушення трудових прав працівника до профспілки та трудової комісії цього навчального закладу, а також до управління Держпраці у Волинській області для проведення позапланової перевірки.

В результаті розгляду цих листів навчальний заклад не віднайшов підстав для відновлення порушених трудових прав Тараса, а профспілка замість того, щоб захищати права своїх членів, почала звинувачувати Тараса у провокації та створені конфліктів у викладацькому колективі.

Однак, не все у нас втрачено, є ще люди, які знають закони та стоять на їх захисті, бо внаслідок розгляду листа відокремленого підрозділу,  управління Держпраці у Волинській області провело позапланову перевірку у навчальному закладі, за результатами якої складено припис, на виконання якого навчальним закладом видано наказ від 29 грудня 2016 року про переведення Тараса на безстроковий трудовий договір з 01 січня 2017 року. Отже, строковий трудовий контракт переведено у безстроковий, що й вимагалося для відновлення порушених прав та інтересів пана Тараса.

У цій історії дивує пасивність та безпорадність профспілки даного навчального закладу, яка зобов’язана ставати на захист своїх членів та їх порушених прав, натомість досить скупо відписала.

Вкотре звертаємося до наших читачів. Якщо ви бажаєте отримати безкоштовний правовий захист, прохання зателефонувати до нас за телефонами (03342) 3-58-80 або (063) 3500763. Окрім цього, ми чекаємо у своєму офісі за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Л.Горки, 10. Для письмового звернення у нас відкрито абонентську скриньку № 99, м. Володимир-Волинський, 44702.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Shift + Enter щоб повідомити нас.