Версія для друку

З жовтня 2014 року до відокремленого підрозділу громадської організації З’єднання борців «За справедливість» у Волинській області звернулося за безкоштовним правовим захистом більше сотні малозахищених громадян, котрі опинилися у різноманітних важких обставинах, які були спричинені незаконними діями органів влади та місцевого самоврядування. При цьому борці не поділяли людей за статусом, бо допомогти малозахищеному у рамках правового кола – основна мета створення та діяльності громадської організації.

Кожному була надана безкоштовна допомога, кожний відчув позитивний результат у вирішенні проблеми. До речі, усі витрати на захист громадська організація взяла на себе.

Громадська організація здійснює свою діяльність виключно за рахунок членських та благодійних внесків, які використовуються на технічне забезпечення підготовки різноманітних документів. Борців не фінансує держава чи місцеві меценати, тому участь кожного Борця побудована на громадських засадах.

Громадська організація не просить тисячі, позаяк навіть десять гривень зможуть стати у неабиякій нагоді для підготовки відповідного документа малозахищеному. Борці просто просять людей обернутися лицем до організації, яка безкоштовно допомагає малозахищеним у вирішенні найскладніших проблем.

Головне у тому, щоб зрозуміти, що організація нуждається у віддачі з вашого боку. Будьте милостиві та милосердні, і ви відразу ж зрозумієте, що пожертва кожного заради правового захисту малозахищеного, стане благою та Божою справою.

Якщо бажає внести свою частку задля підтримки громадської організації, прохання перерахувати кошти на рахунок № 26006212006252 «Укргазбанк» м. Київ, код МФО 320478. Одержувач: Відокремлений підрозділ Громадської організації З’єднання борців «За справедливість» у Волинській області, код ЄДРПОУ 39445575. Призначення – благодійна допомога.

Адреса громадської приймальні: Волинська область, м. Володимир-Волинський, вул. Л. Горка, 10

(район ЗОШ № 1). Адреса для письмових звернень: 44702, Волинська область, м. Володимир-Волинський, а/с 99, E-mail: pravnukzbzs@gmail.com

Телефон: (063) 350-07-63 або (03342) 3-58-80

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Shift + Enter щоб повідомити нас.