Версія для друку

Після звернення до Борців за справедливість двом волинянкам Олені М. та Марії Л. повернуто кошти у сумі 1545 гривень.

У липні 2016 року, працюючи у Мосирській школі Олена та Марія вирішили звільнитися. Перед звільненням посадові особи відділу освіти Любомльської РДА змусили їх внести до каси цієї установи кошти, мотивували невикористання літньої відпустки. Таку вимогу було задоволено, а тому внесено 582 грн. Оленою і 963 грн. Марією.

Згодом у жіночок закралася думка, що така вимога є незаконною та вирішено звернутися до громадської приймальні Борців за справедливість.

Борці проаналізувавши отримані документи встановили, що відділом освіти порушено вимоги 2 пункту 6 Порядку надання щорічної основної відпустки (Постанова КМУ № 346 від 14.04.1997 року), яким визначено, що у разі звільнення педагогічних працівників, які до звільнення пропрацювали не менше, як 10 місяців, грошова компенсація виплачується за невикористані дні щорічної основної відпустки з розрахунку її повної тривалості.

Після надіслання належних листів в інтересах Олени та Марії, а також проведенням позапланової перевірки Волинською держпрацею, відділ освіти повернув Олені та Марії кошти на загальну суму 1545 гривень.

Громадська організація вкотре звертається до усіх малозахищених людей, якщо ваші права та інтереси порушено, то звертайтеся за безкоштовним правовим захистом до громадської приймальні (для перегляду адресу натисніть КОНТАКТИ).

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Shift + Enter щоб повідомити нас.