Версія для друку

Ще у кінці 2016 року до громадської організації надійшло повідомлення про те, що адміністрація Поромівської школи Іваничівського району не проводить операторам котельні оплату праці за нічні години (читати «Після звернення до громадської організації працівники Поромівської ЗОШ одержали надбавку за нічні години роботи»). У результаті реагування на звернення борців дану доплату було отримано.

Оскільки виявлено порушення прав людини, то громадською організацією було підготовлено належне звернення до Волинської ОДА щодо проведення у відділі освіти службового розслідування за фактом невиплати надбавки за роботу у нічні години доби та притягнення винних осіб до відповідальності.

Згодом заступник голови області С. Мишковець повідомила, що начальником відділу освіти Іваничівського району Жук Н.А. проведено нараду з працівниками відділу, де наголошено на недопущення порушення прав людини. А за виявлені порушення норм трудового законодавства на завгоспа школи Борисюк Л.С. накладено дисциплінарне стягнення у вигляді догани.

Отже, громадська організація попереджає усіх працівників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, що у випадку порушення прав людини, винні особи будуть покарані.  

Громадська організація вкотре звертається до усіх малозахищених людей, якщо ваші права та інтереси порушено, то звертайтеся за безкоштовним правовим захистом до громадської приймальні (для перегляду адресу натисніть КОНТАКТИ).

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Shift + Enter щоб повідомити нас.