Версія для друку

На початку березня 2017 року до громадської організації звернувся її учасник Андрій із проханням надати йому правовий захист з метою скасування незаконної постанови, якою його хочуть притягнути до адміністративної відповідальності. Як виявилось із його слів обставини цієї справи такі.

Скрізь темну та холодну ніч (02 год. 30 хв.), рухаючись автомобілем по трасі, та будучи пристебнутим чорним ременем, він був зупинений інспектором поліції. Після зупинки інспектор (ім’я Альберт) попросив документи, а на запитання щодо причини зупинки повідомив, що Андрій був не пристебнутим ременцем безпеки. На його пояснення про те, що це не правда, оскільки він відстебнувся одразу після зупинки автомобіля, інспектор не відреагував, а продовжував плекати надати документи, на що він їх йому надав. Через незначний проміжок часу до нього підійшов інспектор та попросив поставити підпис у постанові про адміністративне правопорушення за не пристебнутий ремінець безпеки. Андрій у свою чергу, запросив надати йому для ознайомлення дану постанову, оскільки хотів її почитати для пізнання, після такого прохання Андрія, інспектор просто повернув документи, крім постанови, та розвернувся у сторону свого службового автомобіля і пішов. Андрій не розгубився, на відміну від інспектора, та продовжив рух скрізь темну та холодну ніч.

Оскільки будь-якого правопорушення Андрій не вчиняв, на відміну від інспектора, то попросив організацію визнати незаконною та скасувати дану постанову.

Після повного, всебічного та об’єктивного аналізу наданих організації пояснень з боку Андрія, йому було безкоштовно підготовлено вісім скарг про порушення працівником поліції конституційних прав людини, кучу запитів на отримання відеофіксації моменту зупинки автомобіля, копії постанови та доказів, а також, дві позовні заяви до Володимир-Волинського міського суду про відновлення порушених прав людини шляхом визнання незаконною та скасування постанови. Разом з тим, Андрію надано безкоштовного захисника у суді.

Для розгляду цієї справи призначено суддю Вітера І.Р.

На визначений час та місце Андрій прибути до суду не зміг, а тому його права, інтереси і свободи захищав наданий від громадської організації представник. У суді інспектор Альберт, всіляко намагався довести суду та представнику законність винесеної постанови, однак цього не зміг.

Суддя оцінивши надані сторонами пояснення та докази, визнав незаконною та скасував постанову, якою Андрія було притягували до адміністративної відповідальності.

Для перегляду рішення суду натисніть на номер справи № 154/1100/17.

Громадська організація вкотре звертається до усіх малозахищених людей, якщо ваші права та інтереси порушено, то звертайтеся за безкоштовним правовим захистом до громадської приймальні (для перегляду адресу натисніть КОНТАКТИ).

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Shift + Enter щоб повідомити нас.