Версія для друку

До громадської організації звернулася жителька міста Володимир-Волинського Галина (ім’я змінене з етичним міркувань) з приводу порушення її права на соціальну допомогу.

З метою належного розгляду звернення, громадською організацією від імені Галини було підготовлено запит до управління соціального захисту населення Володимир-Волинської міської ради для отримання необхідних копій документів із її особової справи. Відповідь на запит вона отримала лише через місяць.

Статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» встановлено п’ятиденний строк для надання відповіді на запит про отримання інформації.

Надання відповіді із запізненням привело до затягування розгляду звернення Галини та відстрочення терміну поновлення її прав на допомогу, а тому громадською організацією було підготовлено для Галини звернення до Уповноваженого ВРУ з прав людини про притягнення винних осіб до відповідальності.

Уповноважений розглянув дане звернення та склав адміністративний протокол на юриста управління соціального захисту.

Розгляд даного протоколу проведено суддею Володимир-Волинського міського суду Канівцем Л.В., який уважно оглянув документи та прийняв рішення, яким визнав винним юриста у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2  ст. 212-3 КУпАП.

Для перегляду рішення суду натисніть на «ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ»

Громадська організація «Борці за справедливість» вкотре звертається до усіх малозахищених людей, якщо ваші права та інтереси порушено, то звертайтеся за безкоштовним правовим захистом до громадської приймальні (для перегляду адреси натисніть КОНТАКТИ).

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Shift + Enter щоб повідомити нас.