Версія для друку

У вересні 2017 року до громадської організації звернулася вісімдесятирічна жителька міста Володимир-Волинського на ім’я Єва та повідомила нам, що у 2011 році судом був виданий виконавчий лист про проведення перерахунку та виплату їй підвищення до пенсії як дитині війни, за період з 15 березня 2011 року по 22 липня 2011 року у розмірі 30 відсотків мінімальної пенсії за віком. Хоч виконавчий лист було пред’явлено на виконання та відкрито виконавче провадження,  згодом їй повідомили, що 16.01.2012 року виконавче провадження було закінчене через відсутність фінансування.  Однак, постанови про це вона не отримувала, як не отримувала і оригіналу виконавчого листа. (Зауважимо, що це так робиться майже скрізь).

Просила  безкоштовно поновити її право на пред’явлення виконавчого документа для прийняття до обліку та внесення до Реєстру рішень, виконання яких гарантується державою.

Враховуючи, що це старенька бабуся громадська організація пришвидшено взялася за цю справи.

Оскільки, оригінал виконавчого листа відсутній, то громадською організацією підготовлено та подано заяву до суду, у якій просили видати дублікат виконавчого листа та поновити бабусі пропущений строк для його пред’явлення до виконання.

Суддя Володимир-Волинського міського суду Пікула Н.В., дослідивши письмові докази по цій справі, прийшла до висновку, що заява підлягає до задоволення.

Таким чином, бабуся отримала дублікат виконавчого листа та має можливість повторно пред’явити його до виконання.

Для перегляду рішення суду номер справи №2-а/0301/4081/11

Увага! Усі малозахищені, якщо ваші права та інтереси порушено, то звертайтеся за безкоштовним правовим захистом до громадської приймальні (щоб знати адресу натисніть КОНТАКТИ).

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Shift + Enter щоб повідомити нас.