Версія для друку

У серпні 2017 року до приймальні громадської організації З’єднання борців «За справедливість» звернулася пенсіонерка Єва Б., яка проживає у місті Володимир-Волинському. Повідомили нам, що у неї є сумніви щодо законності дій пенсійного органу у нарахуванні та виплати їй пенсії.

В ході розгляду цього звернення, громадською організацією надіслано належні листи до Пенсійного фонду України з проханням перевірити матеріали пенсійної справи Єви з урахуванням змісту її звернення до нас.Департамент пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України прозвітував, що при перевірці матеріалів пенсійної справи Єви встановлено, що місцевий пенсійний орган безпідставно припинив Єві виплату підвищення відповідно до постанови КМУ № 327 – в сумі 98,79 грн.

На даний час виплату вказаного підвищення поновлено з 27.08.2016 року, а виплату недоотриманої суми пенсії за період з 27.08.2016 року по 30.09.2017 року буде проведено у жовтні 2017 року.Так дійсно, у листопаді 2017 року до нас поступив дзвінок від Єви, проте, що виплата заборгованості по пенсії в розмірі 1300 гривень їй було виплачено.

Громадська організація повторно звертається до усіх малозахищених громадян права чи інтереси яких порушені, звертайтеся до нашої приймальні: м. Володимир-Волинський, вул. Лаврентія Горки, 10 (КОНТАКТИ для перегляду).

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Shift + Enter щоб повідомити нас.