Версія для друку

Україна уже давно потребувала людей, які б професіонально та відповідально надавали правовий захист громадянам, які не мають можливості наймати дорогих адвокатів та оплачувати послуги юрисконсультів (тим більше, коли судді оплачені раніше і надійніше). Саме з цією метою у 1999 році була створена Громадська Організація «З’єднання борців «За справедливість»», яка допомагає громадянам боротися з несправедливістю у найрізноманітніших правових аспектах – від незаконного звільнення з роботи до подання позовів у Європейський суд з прав людини. І все це – БЕЗКОШТОВНО. Охоплюючи спочатку Хмельницьку область, було вирішено створити осередок на Волині, хоча кінцевою метою є створення Всесвітньої громадської організації «Борці за справедливість».

Думаю, багато хто з вас зараз з недовірою косять очима на слово «безкоштовно», адже не звикли до проявів філантропії у країні, де доброзичливе ставлення до людини викликає ніяковість. Переконайтесь, що суспільство, яке зародилося на барикадах, не втратить своєї щирості і людяності в кабінетах.

Лише за період з 1999 по 2017 рік послугами «борців» скористалися 23564 особи. 10233 справи виграли в досудовому порядку, 814 в судовому – так що «дорогу здолає крокуючий».

Громадська Організація «З’єднання борців «За справедливість»»:

– здійснює безкоштовний правовий захист громадян право яких очевидно несправедливо порушене та захист законними засобами підприємців від проявів комерційного зґвалтування і державного рекету.

– готує справи до розгляду в Європейському суді з прав людини.

– забезпечує правдивою інформацією всіх бажаючих. З липня 2001 року зареєстровано і видаються дві газети ГО – «Вісник малозахищених» та “Гаряча інформація”, в яких «З’єднання» не боїться вказувати владі на недоліки в її роботі.

– надає безкоштовні консультації в громадській приймальні;

– проводить конференції, семінари-тренінги;

– лобіює вирішення законних інтересів малозахищених верств населення;

– організовує збір підписів на підтримку вирішення проблем;

– висуває громадські пропозиції щодо вирішення проблем.

«Не заради помсти, а в ім’я справедливості». Задля формування громадського суспільства через правову просвіту і правовий захист громадян, ГО З’єднання борців «За справедливість» запрошує небайдужих до співпраці: юристи, журналісти, люди, які хочуть бути корисними не «колись», а «тепер» – для вас завжди відчинені двері організації. А якщо ви, не дай Боже, потрапили в бюрократичну пастку чиновницької байдужості – «Борці за Справедливість» не будуть сидіти осторонь.

МЕТА:

 • врятувати народ України від утиску, грабунку і гноблення;
 • зробити життя заможним, а країну справедливим суспільством.

ЗАВДАННЯ:

 • організовувати громадян проти системи зла:
  для подолання беззаконня та бездіяльності з боку органів державної влади та місцевого самоврядування (в т. ч. судів), організацій та підприємств;
 • для подолання беззахисності малозахищених громадян;
 • ліквідувати систему зла та створити систему добра.

НАПРЯМКИ ПРАЦІ:

 1. Здійснюючи, в умовах беззаконня, захист малозахищених (безкоштовно):

– розглядати звернення, пов’язані з порушенням прав та інтересів малозахищених громадян, членів З’єднання, в т. ч. окремих та колективних;

– направляти інформацію у відповідні державні органи влади та управління, організації і на підприємства, щодо усунення виявлених порушень;

– здійснювати правовий захист малозахищених громадян, членів З’єднання в досудовому і судовому порядку;

– звертатися з позовом до суду та представляти інтереси З’єднання (в т. ч. членів) у всіх державних (в т. ч. і у суді) і недержавних органах.

 1. Єднати правозахисників – однодумців, і ними захищених, та з них формувати борців за справедливість.
 2. Формування громадянського суспільства через правову просвіту і правовий захист громадян, активну участь населення у формуванні місцевої та державної політики та громадський контроль за її реалізацією.
 3. Із досвіду перемог у боротьбі за чесне правосуддя, створити систему — Всеукраїнську громадську організацію: «Борці за справедливість».
 4. Позбутися нечестивих у владі, а привести до влади тих людей, вірних Народу України, які довели, що прагнуть чинити добро народу.

Люди діляться на дві категорії: одні котять цей світ, а решта біжать збоку і лементують «Боже, куди ж котиться цей світ!..». Не будьте рештою.

 

Звернення голови об’єднання ВП ГО «З’єднання борців «За справедливість» у Волинській області Згоранця Василя Володимировича.

Дорогі земляки! Патріоти своєї землі та борці за справедливість!

Я вірю, що вас – більшість у нашому краї та в цілому в державі, як і вірю в те, що ви усі прагнете заможного та справедливого суспільства. У кожного з вас є діти та онуки, для яких ми повинні зробити усе, щоб вони жили у правовій державі, яка гарантуватиме кожному рівність, належний соціальний захист та гідне заможне життя. Впродовж 25 років існування нашої багатої та суверенної України ми тільки те й чуємо, що ось буквально вже завтра нас чекає життя по-новому. Проте проходить завтрашній день, а наше життя чомусь перетворюється на виживання. А все тому, що обрана щоразу народом влада забуває про обіцянки, забуває про те, що не партійні клани, а носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ (стаття 5 Конституції України).

Задля втілення народовладдя, задля майбутнього наших дітей та захисту малозахищених громадян й була створена громадська організація З’єднання борців «За справедливість», відокремлений підрозділ якої два роки успішно функціонує у Володимирі-Волинському. Ми дієві та потужні тим, що ядром організації є однодумці, які небайдужі до безчинства та безправ’я, які готові допомогти кожному, хто потребує правового захисту. Однак ми повинні гуртуватися, наші ряди мають щоденно збільшуватися завдяки вливанню нової та молодої крові. Справжніх патріотів, які здатні відстоювати інтереси малозахищених, вносити свої пропозиції до законодавчих та виконавчих органів влади з метою удосконалення правового поля та покращення життя народу.

Звертаюся до усіх, хто прагне до правди та справедливості. Приєднуйтеся до нас, бо тільки тоді ми будемо силою, коли наші ряди будуть багаточисельними і згуртованими. Нас легко відшукати, бо за той нетривалий період діяльності на теренах Волині ми створили власний сайт bortsi.com.ua, де майже щоденно оновлюється інформація не тільки про життя організації, а й подається повний звіт відносно правового захисту малозахищених. Там же відшукаєте наші контакти. Ми чекаємо небайдужих та чесних, сміливих та патріотично налаштованих, тих, кому доля країни та власного народу, родини та маленького села є небайдужими.

Поряд з тим, ми організовуємо набір волонтерів для організації прийомів громадян в сільських радах нашого району та розповсюдження преси. Винагороду гарантую.
Наша допомога потрібна малозахищеним людям, а нам ваша підтримка

З жовтня 2014 року до відокремленого підрозділу громадської організації З’єднання борців «За справедливість» у Волинській області звернулося за безкоштовним правовим захистом більше півтисячі малозахищених громадян, котрі опинилися у різноманітних важких обставинах, які були спричинені незаконними діями органів влади та місцевого самоврядування. При цьому борці не поділяли людей за статусом, бо допомогти малозахищеному у рамках правового кола – основна мета створення та діяльності громадської організації.

Кожному була надана безкоштовна допомога, кожний відчув позитивний результат у вирішенні проблеми. До речі, усі витрати на захист громадська організація взяла на себе.

Громадська організація здійснює свою діяльність виключно за рахунок членських та благодійних внесків, які використовуються на технічне забезпечення підготовки різноманітних документів. Борців не фінансує держава чи місцеві меценати, тому участь кожного Борця побудована на громадських засадах.

Громадська організація не просить тисячі, позаяк навіть десять гривень зможуть стати у неабиякій нагоді для підготовки відповідного документа малозахищеному. Борці просто просять людей обернутися лицем до організації, яка безкоштовно допомагає малозахищеним у вирішенні найскладніших проблем.

Головне у тому, щоб зрозуміти, що організація нуждається у віддачі з вашого боку. Будьте милостиві та милосердні, і ви відразу ж зрозумієте, що пожертва кожного заради правового захисту малозахищеного, стане благою та Божою справою.

Якщо бажає внести свою частку задля підтримки громадської організації, прохання перерахувати кошти на рахунок № 26006212006252 «Укргазбанк» м. Київ, код МФО 320478. Одержувач: Відокремлений підрозділ Громадської організації З’єднання борців «За справедливість» у Волинській області, код ЄДРПОУ 39445575. Призначення – благодійна допомога.

 

Як стати учасником громадської організації З’єднання борців «За справедливість»

Бути членом громадської організації З’єднання борців «За справедливість» – це вкрай відповідально. Бо кожний, хто виявив або виявить бажання поповнити ряди борців, не лише стає частиною усіх досягнень організації, а й бере на себе велику місію, яка полягає в організації та забезпеченні безкоштовного правового захисту громадянам, які потрапили під прес недолугості держави та її посадових осіб. У цьому мета, ціль та завдання Відокремленого підрозділу громадської організації З’єднання борців «За справедливість» у Волинській області.

Як стати учасником Відокремленого підрозділу громадської організації З’єднання борців «За справедливість» у Волинській області

Громадська організація бажає бачити у своїх рядах небайдужих людей, які ніколи не зможуть змиритися із беззаконням, вседозволеністю, ошуканством та іншими. Вік при цьому не грає значної ролі, бо активну життєву позицію водночас може сповідувати 16-річний школяр та пенсіонер. Ми не ставимо вимоги щодо освіти та національності. Варто тільки виявити бажання та волю. Усе решту – справа активу відокремленого підрозділу, який винесе рішення про зарахування в ряди борців за справедливість із наступним врученням членського посвідчення. Цей документ вказує на те, що член організації не повинен проходити осторонь порушення закону. І не тільки тоді, коли протизаконні дії були вчинені проти його особисто, а й тоді, коли йому стануть відомі факти неправомірних дій відносно інших.

Про діяльність та завдання відокремленого підрозділу чітко прописано у Статуті та Положеннях про членство у Відокремленому підрозділі громадської організації З’єднання борців «За справедливість» у Волинській області (ВП ГО ЗБЗС)

У статті 1 Положення подано загальні поняття, якими визначено, що членами ВП ГО ЗБЗС можуть бути громадяни України, іноземні громадяни, особи без громадянства, які досягли 16 років, зацікавлені в досягненні статутних цілей підрозділу, беруть активну участь у її діяльності особистою працею, грошовими і майновими внесками та пожертвуваннями, здійснюють фінансування заходів ВП ГО ЗБЗС, за бажанням сплачують вступні та щомісячні членські внески у вигляді безповоротної фінансової допомоги, визнають вимоги Статуту та Положення. Основною вимогою при розгляді заяви на членство – дієздатність людини. Всі члени ВП ГО ЗБЗС: мають рівні права, є засновниками підрозділу, обираються в Раду та не несуть відповідальності за зобов’язаннями організації.

У Положенні доволі чітко прописані права кожного учасника ВП ГО ЗБЗС, які полягають в одержанні будь-якої інформації про діяльність ВП ГО ЗБЗС, активній участь в роботі Ради з правом дорадчого голосу, обранні до Статутних органів ВП ГО ЗБЗС, внесенні пропозицій з питань діяльності ВП ГО ЗБЗС, одержанні допомоги та підтримки в рамках виконання статутних цілей, зверненні із запитами до керівних органів ВП ГО ЗБЗС та припиненні членства на підставі поданої заяви. Окрім прав кожний член ВП ГО ЗБЗС бере на себе певні зобов’язання: брати участь в роботі ВП ГО ЗБЗС, дотримуватися вимог Статуту, Положення та інших внутрішніх документів, виконувати рішення Ради, сприяти поширенню інформації про діяльність ВП ГО ЗБЗС, сплачувати внески, не допускати дій, які дискредитують ВП ГО ЗБЗС та організацію,брати участь в роботі керівних органів, до яких обрано.

Прийом у члени здійснюється на підставі заяви. До заяви потрібно додати фотокартку та копію документа, що посвідчує особу. Задля нерозголошення персональних даних, кожний, хто виявить бажання набути членства ВП ГО ЗБЗС, має право заретушувати дату та місце народження, серію та номер документа, місце проживання. Заповнивши заяву та додавши до неї вказані вище документи, потрібно все це окремим пакетом відправити на адресу: а/с 99, м. Володимир-Волинський, 44702 або на електронну адресу pravnukzbzs@gmail.com.

Ми чекатимемо з нетерпінням поповнення наших рядів активними та зі стійкою життєвою позицією людей, яким небайдужа доля суспільства та майбутнє дітей. Для відзначення та заохочення найактивніших, за рішенням Ради присвоюватимуться звання Почесного члена ВП ГО ЗБЗС; запроваджуватимуться інші винагороди , які стимулюватимуть тих членів ВП ГО ЗБЗС, котрі внесли посильний вклад у розвиток організації.

Окрім вступу Положенням передбачається вихід з числа учасників ВП ГО ЗБЗС. Для цього потрібно добровільно написати заяву із вказанням причини. Поряд з тим передбачено виключення із рядів ВП ГО ЗБЗС за грубі порушення Статуту та Положень.

Членські внески, пожертви та їх розмір

Пожертви не обмежуються сумами, бо це воля кожного. А ось сума членських внесків чітко прописана у Положенні про членські внески. Під час вступу до ВП ГО ЗБЗС за бажанням справляється плата у вигляді вступного внеску у розмірі 50 гривень, який піде для оплати виготовлення членського квитка. Членські внески є одним із джерел формування майна ВП ГО ЗБЗС, являються благодійною допомогою для реалізації його статутної мети та завдань, реалізації проектів та програм. Щомісячний членський внесок – грошове перерахування, що сплачується членами ВП ГО ЗБЗС в порядку та розмірах, визначених Положенням. Сума щомісячного внеску – 100 гривень. Цільовий внесок – грошове перерахування, що сплачується членом ВП ГО ЗБЗС добровільно, а у випадку необхідності за цільовим призначенням для фінансування конкретних програм у порядку та розмірі, визначеним Положенням.

Сплата внесків та пожертв проводиться шляхом перерахування на банківський рахунок №26006212006252 «Укргазбанк» м. Київ, код МФО 320478. Одержувач: Відокремлений підрозділ Громадської організації З’єднання борців «За справедливість» у Волинській області, код ЄДРПОУ 39445575.Окрім цього, внески можна внести у касу ВП ГО ЗБЗС під особистий підпис. Щомісяця готується звіт про надходження внесків, благодійних коштів та пожертв з подальшим оприлюдненням на загальних зборах ВП ГО ЗБЗС. У разі добровільного виходу із організації внески та пожертви не повертаються.

Положенням передбачаються відповідні пільги по сплаті членських внесків. Від щомісячного обов’язкового грошового внеску звільняються інваліди, пенсіонери, малозахищені громадяни, багатодітні та студенти навчальних закладів.

Бути членом громадської організації – не означає набуття привілей, а змушує кожного з нас не стояти осторонь бездіяльності органів влади та управління; сприяти відновленню порушених прав людей в ім’я торжества правди, закону та справедливості.

 

Громадська приймальня працює за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Лаврентія Горки, 10, (район школи № 1), з 900 до 1700 у середу та п’ятницю.

Наші телефони: (063)3500763 та (03342)35880

Адреса для письмових звернень:

44702, Волинська область, м. Володимир-Волинський, а/с 99

E-mail: pravnukzbzs@gmail.com

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Shift + Enter щоб повідомити нас.