Версія для друку
10 квітня 2018 року до громадської організації З’єднання борців «За справедливість» звернулася жителька міста Володимира-Волинського Алла Б., яка повідомила нам про порушення норм трудового законодавства з боку ТОВ «Володекс».

У своєму зверненні заявниця вказала, що вона працювала у ТОВ «Володекс» на посаді прибиральниці, а 10 квітня 2018 її було звільнено за власним бажанням. У день звільнення роботодавець не виплатив їй борг по заробітній платі. При цьому, адміністрація товариства повідомила, що розрахунок буде проведено лише через два місяці після її звільнення. Про причини затримки не було повідомлено.

З метою досудового відновлення прав та інтересів заявниці щодо отримання заборгованості по заробітній платі, 10 квітня громадською організацією безкоштовно підготовлено заяви про порушення норм трудового законодавства, які було направлено на адреси ТОВ «Володекс» та органів державної служби з питань праці.

16 квітня пані Алла отримала від ТОВ «Володекс» заборгованість по заробітній платі в розмірі 7045 грн.

На момент написання цієї статті, не було отримано письмової відповіді від ТОВ «ВОЛОДЕКС» та органів держпраці щодо причин затримки розрахунку при звільненні працівника.

Для усіх малозахищених громадян права чи інтереси яких порушені, звертайтеся до нашої приймальні: м. Володимир-Волинський, вул. Лаврентія Горки, 10, тел. 0633500763.

 

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Shift + Enter щоб повідомити нас.