Версія для друку
В день звільнення працівникові повинен бути повністю виданий розрахунок по заробітній платі, включаючи оплату праці за останній день роботи, відпускні за невикористані дні відпустки.

Трудове законодавство України передбачає відповідальність працедавця за затримку заробітної плати. Частиною цієї відповідальності є те, що затримка розрахунку з працівником при звільненні тягне обов’язок працедавця провести на користь працівника виплату середнього заробітку за весь час затримки.

Крім того за порушення працедавцем встановлених термінів виплати заробітної плати в обов’язковому порядку нараховується і виплачується працівникові компенсація за несвоєчасну виплату заробітної плати у випадку затримки виплати заробітної плати на один і більше календарних місяців.

Це способи відновлення прав працівника на заробітну плату. До притягнення винних у заборгованості, або руки не доходять, або ж людині не хочеться боротися далі, власне з викоріненням несправедливості. Це причини того, що такі порушення не зупиняються.

До громадської організації З’єднання борців «За справедливість» звернулись два жителі міста Нововолинська Богдан М. та Роман М., які повідомили нам про порушення їхніх конституційних прав на заробітну плату збоку ПрАТ «Укрзахідвуглебуд».

В ході розгляду звернення та вивчення документів встановлено, що вони з 2006 року по 25 вересня 2017 року перебували в трудових відносинах з ПрАТ «Укрзахідвуглебуд», працюючи у ВСП «Шахтобудівельне управління № 2», та були звільненими з роботи відповідно до п.1 ст.40 КЗпП України (у зв’язку із скороченням штату працівників).

В день звільнення підприємство з ними не розрахувалось по заробітній платі за період з 2016 року по 25 вересня 2017 року, посилаючись на відсутність коштів. Вони просили допомогти їм стягнути з ПрАТ «Укрзахідвуглебуд» на їх користь заборгованість по заробітній платі.

Оскільки, права та інтереси заявників явно порушені, а кошти на отримання послуг адвоката відсутні, враховуючи інші складові обставин, про які ми не вправі розповідати, вирішили безкоштовно надати правовий захист – стягнення заборгованості по заробітній платі.

Зі слів заявників, підприємство відмовилося надавати довідку про суми заборгованості по заробітній платі. Тож громадською організацією борців за справедливість було підготовлено пропозиції  ПрАТ «Укрзахідвуглебуд»  досудового врегулювання спору шляхом надання документів  і виплати заборгованості. Однак, пропозиції залишилися без задоволення.  

Тоді, нами подано заяви до органу Держпраці про порушення вимог трудового законодавства. Згідно отриманої відповіді встановлено, що спеціалістом з питань праці було проведено позапланову перевірку у ПрАТ «Укрзахідвуглебуд» за результати якої, відносно директора даного підприємства складено адміністративні матеріали та приписи, що сума невиплаченої заборгованості по заробітній платі становить 12 500 грн. (Роман) та 11 300 (Богдан).

ПрАТ «Укрзахідвуглебуд» не виконало приписи й органу держпраці, тому рішенням суду директора притягнуто до адміністративної відповідальності. Та й це не допомогло!

Тоді ми грамотно звернулися до правоохоронних органів. За результатами розгляду заяв про невиплату заробітної плати, які подані до правоохоронних органів, було відкрито кримінальне провадження.

Оскільки й досудове врегулювання питання щодо стягнення заборгованості по заробітній платі, якого ми добивалися, не дало позитивного результату, то нами безкоштовно підготовлено відповідні документи до Нововолинського міського суду, а також надано правника громадської організації для здійснення представництва прав та інтересів Романа та Богдана у суді.

Судом було прийнято до розгляду позовну заяву та витребувано у ПрАТ «Укрзахідвуглебуд» необхідні докази. Представник відповідача до суду не з’явився.

24 жовтня 2018 року рішеннями суду було стягнуто на користь Романа та Богдана заборгованість по заробітній платі в розмірі 12 500 гривень та 9 429 гривен.

27 листопада 2018 року рішення суду набрали законної сили.

Переглянути судові рішення за № 165/808/18 та за № 165/807/18.

У нинішні економічно складні часи, коли неможливо найняти адвоката, бо кожна копійка на рахунку, особливо тоді, коли роботодавець не виплачує заробітну плату, звертайтеся до нас у будь-який зручний для Вас спосіб  (03342)3-58-80 або (063)3500763. Окрім цього, ми чекаємо у своєму офісі за адресою: м. Володимир-Волинський, вул. Л.Горки, 10.

Якщо Ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Shift + Enter щоб повідомити нас.